ŞİRKET PROFİLİ

MİROĞLU NAKLİYAT TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.

Miroğlu Nakliyat 2006 yılından beri gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen, deneyimli ekibi ve modern filosuyla Miroğlu Nakliyat, konteynır taşımacılığında da şeffaf kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Kısa sürede öz mal araç sayısını yükselterek karayolları kanununa uygun K1 yetki belgesiyle hizmet vermektedir.

Güvenilir taşımacılığın tek adresi Miroğlu Nakliyat.

semiroglu nakliyat
Misyon

Vizyonumuz

Hedefimiz

''7 / 24 TÜRKİYE 'nin Her Yerine'' kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

Misyon

Misyonumuz

Amacımız

Ticaret yapan firmalara beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir lojistik kuruluş olmak.

Değerler


Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren Miroğlu Nakliyat köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

Miroğlu Nakliyat ile İstanbul'un Tüm İlçelerine Parsiyel ve Komple Yük Taşımacılığı

Adalar, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Arnavutköy, Beykoz, Ataşehir, Esenler, Avcılar, Eyüp, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Kadıköy, Bakırköy, Kartal, Başakşehir, Maltepe, Çatalca, Sancaktepe, Çekmeköy, Silivri, Esenyurt, Sultangazi, Fatih, Şişli, Güngören, Ümraniye, Kağıthane, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Üsküdar, Pendik, Sarıyer, Sultanbeyli, Şile, Tuzla